MUDEM, alanında nitelikli çalışanlar istihdam etmeye özen göstermekte ve çalışanların mevcut özelliklerini ve yetkinlik alanlarını geliştirme üzerine kurulu bir insan kaynakları politikası gütmektedir.

Kimlerle Çalışıyoruz?

MUDEM, her şeyden önce sivil toplum alanında çalışmaya gönüllü, içinde bulunduğu topluma ve dünyaya duyarlılığı olan, alanında uzman kişilerle çalışmaktadır. Derneğimiz, saha ofisleri için bu alanda çalışmak ve uzmanlaşmak isteyen psikolog, sosyolog, sosyal hizmet uzmanları, hukukçular, eğitimciler, sağlıkçıları istihdam ederken, Ankara’daki merkez ofisinde yukarıda adı geçen uzmanlık alanlarının yanında idari işlerin ve projelerin koordinasyonunu sağlayan profesyonellerle çalışmaktadır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

İş ilanları sayfamızda gördüğünüz, size uygun ilanlara başvuru yapmak için hazırlamış olduğunuz özgeçmişinizi, sizi anlatan bir ön yazı ile birlikte [email protected] adresine, ilanda belirtilen “konu başlığı” metnini yazarak göndermeniz gerekmektedir.

Özgeçmişler, adayların kendilerini ifade edebildikleri ilk araç olduğu için, özenle hazırlanmış olmasına dikkat edilmelidir. Özgeçmiş eklenmeden mektup şeklinde adresimize gönderilen kişisel tanıtım yazıları dikkate alınmamaktadır.

Adayın kendi kişisel özelliklerine ve yetkinliklerine göre olan ilanları seçerek başvuru yapması, ön eleme açısından adayı avantajlı hale getirecektir.

Derneğimiz İnsan Kaynakları Birimi yalnızca ön elemeyi geçen adaylarla iletişime geçmektedir. Bu nedenle başvuru yapan adayların telefonla bilgi alması söz konusu değildir.